Combat Hapkido Estonia

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle 40

Sündmus toimus 29. september 2019
Sündmuse nimiAvatud Treening
Sündmuse tüüpSpordiorganisatsioonid
KategooriaAvatud treening
Osalejate arvu prognoos40
Sündmuse lühikirjeldusCombat Hapkido on äärmiselt realistlik ja mitmekülgne enesekaitse distsipliin, mis hõlmab suurt hulka erinevaid liigese lukke, käelööke, jalalööke, heiteid, survepunkte, maapinnal võitlust, desarmeerimisvõtteid ja valitud relvade kasutamist. Tulemuseks on terviklik enesekaitse süsteem, mida on mõnus õppida, mida on turvaline harjutada ja mis on ennekõike täiesti tõhus.

Combat Hapkido dünaamilised kontseptsioonid põhinevad anatoomia ja biomehaanika teaduslikel põhimõtetel, samuti psühholoogial ja strateegial. See sobib hästi igas vanuses ja erineva suurusega meestele ja naistele, kuna füüsiline jõud ja sportlikud võimed pole olulised. Rõhk on ründajate agressiivsuse ja võimu ümbersuunamisel tagasi nende poole, teie enda vähese vaeva ja minimaalse jõuga.
Mis teeb sündmuse eriliseks?Ainulaadne ala Eestis,kuid maailmas väga tuntud.Combat Hapkido Estonia on Rahvusvahelise Combat Hapkido Föderatsiooni ametlik sertifitseeritud esindaja Eestis.Combat Hapkido on äärmiselt realistlik ja mitmekülgne enesekaitse distsipliin, mis hõlmab suurt hulka erinevaid liigese lukke, käelööke, jalalööke, heiteid, survepunkte, maapinnal võitlust, desarmeerimisvõtteid ja valitud relvade kasutamist. Tulemuseks on terviklik enesekaitse süsteem, mida on mõnus õppida, mida on turvaline harjutada ja mis on ennekõike täiesti tõhus.
Osalejatele infoksRegistreerimine kodulehelt(KOHUSTUSLIK).
Avatud treenig on TASUTA
Riietus sportlik.
Korraldaja kontaktMaidu Niitmets
maidu@combathapkido.ee
+37255678183
Sündmuse haldajaMaidu Niitmets
Sündmuse haldaja telefon+37255678183
Sündmuse haldaja emailmaidu@combathapkido.ee
Sündmuse kodulehtwww.combathapkido.ee
Kood190822041